1 черв. 2018
1 червня 2018 року КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» брав участь у міських заходах присвячених Дню захисту дітей, що відбувалися у Ковалівському парку.

Створенням гарного настрою та творчими здобутками з усіма присутніми під час святкового концерту ділилися такі колективи, як : «Струни душі», під керівництвом Александренко А.О. зі своєю вокальною композицією «Українське попурі», хоровий колектив «Гарний настрій» з піснею «Ми разом», керівник Привалова О.Б., хореографічний гурток «Веселка» подарував глядачам танок «Ой, на Івана, ой, на Купала», хореограф Цигульська Т.А., солістка оригінального жанру Горденко Наталія, виконала номер «Крила душі», керівник Сілант’єва Є.Е.; Гурток «Студія актуального театру» керівник Санжара І.П., дарував можливість охочим сфотографуватися з «живими» статуями, чим привертав неабияку увагу глядачів. Ведуча – культорганізатор Головко О.В., та акомпаніатор Григор’єв О.Б. створювали атмосферу свята за допомогою музики та живого спілкування.

Колектив декоративно-ужиткового митстецтва підготував виставку творчих робіт керівників гуртків та вихованців під назвою «Діти – найбільший скарб у світі, діти – наші мрії, наша надія, майбутнє нашої України!» та майстер класи «Веселі звірята», «Народна іграшка».