«Музичний водограй»

26 вер. 2018
У ЦДЮТ культорганізатором Качуровською О.М. та вихованцями гуртка «Валяння з вовни» було проведено розважально-пізнавальну програму «Музичний водограй» для дітей з гуртків «Веселий вулик», «Подружка», «Пізнай себе».

Гуртківці дізнались багато цікавих фактів про історію музичного мистецтва, переглянули зображення музичних інструментів, діти-ведучі повідомили всім присутнім їх назви та коротко розповіли про ці інструменти. Учасники свята мали змогу погратись у веселі ігри на уважність, відгадати музичні загадки, скласти пазли з зображеннями дітей – музикантів на швидкість. Найбільше дітям сподобався конкурс «Відгадай музику з мультика» - учасники вправно відгадували мультики, прослухавши музичні композиції з них.

Всі учасники програми отримали позитивні емоції та дізнались багато нового про День музики.