Дозвіллєво-розважальний відділ

Важливою складовою дозвіллєво-масової діяльності є розширення простору самореалізації особистості вихованців через інтелектуальну творчість, театральну діяльність, заняття музикою, співом та хореографією, концертні заходи, участь в конкурсах, проектах та фестивалях міського, Всеукраїнського та Міжнародного рівнів.

Культура дозвілля – це змістовне використання вільного часу з метою відпочинку, розвитку особистості, її самовдосконалення, виявлення природних здібностей і талантів дітей та молоді. У зв’язку з цим, дозвіллєву діяльність розглядаємо як складову виховної системи закладу. Ефективним функціонуванням та гармонійним розвитком виховної системи ЦДЮТ «Творчість – запорука успіху» закладу займається педколектив відділу під керівництвом Сергєєвої О.В.

Сергєєва

Оксана Владиславівна

Завідувач відділу

Головко Оксана Володимирівна

Культорганізатор, керівник гуртка "Настільний теніс"

Для дітей,які мають бажання займатися спортом, для задоволення їх потреб у фізичній активності, підтримання спортивної форми, у закладі працює гурток "Настільний теніс". Навчання у гуртку сприяє загальному розвитку природних фізичних задатків у дітей засобами ігрової та рухової діяльності

Григорьєв Олександр Борисович

Акомпаніатор,

керівник вокально-інструментального гуртка "KIDSBAND"

Прийшовши до гуртка, діти мають змогу самостійно обрати музичний інструмент, на якому  бажають навчитися грати. Учні вивчають нотну грамоту, виконують музичні твори, вивчають елементи колективної гри, об'єднуючись в ансамблі.

Цигульська Тетяна Анатоліївна

Хореографічний гурток "Веселка" та

гурток "Ляльковий театр "Країна казок"

Колектив об’єднує дітей, що мріють танцювати, відкривати  в собі нові грані таланту. Виховання художнього смаку, культури, знайомство з  хореографічним мистецтвом, розвиток творчих здібностей дітей – головна мета роботи хореографічного гуртка.

Ляльковий театр – це мистецтво. Основною метою роботи гуртка є створення умов для розвитку творчих здібностей вихованців, формування моральних цінно­стей і орієнтирів особистості, забезпечення естетичного виховання, зміцнення здоров’я, формування загальної культури, організація змістовного дозвілля.

Привалова Олена Борисівна

Гурток "Гра на фортепіано" та "Хоровий клас "Гарний настрій"

Гурток хорового співу це – світ музики та співу, що викликає позитивні емоції, гармонізує та стимулює внутрішні сили, пробуджує таланти. Співати разом, співати гарно, співати дружно – це особливе заняття, що викликає захоплення і навчає дружбі та товаришуванню.

Мета навчання у гуртку – дати дітям загальний музичний розвиток, долучити їх до скарбниці музичного мистецтва, формувати їх музичні запити на кращих зразках класичної, зарубіжної та національної музики, що дає розвиток внутрішньої культури дитини.

Молчанова Валентина Степанівна

Вокальний колектив «Smile»

Наші заняття - це завжди гарантія якості і результату! Це наша територія творчості, де ми разом навчаємося, втілюємо у життя неймовірні творчі задуми і разом досягаємо успіху! Співаючи, ми даруємо радість собі та всім оточуючим!

В репертуарі колективу пісні сучасних естрадних виконавців, дитячі пісні, класичні та   народні пісні в сучасній обробці. В колективі створюються усі умови для успішної самореалізації особистості дитини, відкриваються можливості творчого розвитку та мистецтво реалізувати себе на сцені.

Ткаченко Оксана Анатоліївна

Гурток «Школа розвитку «Веселий вулик»

Метою роботи гуртка «Школа розвитку «Веселий вулик» є сприяти всебічному розвитку дитини, створення для цього комфортних та правильних умов, сформувати початкові навички письма, рахунку, надати дітям можливість творити та навчити організовувати свій вільний час, комплексно підготувати дітей до навчання у загальноосвітньому закладі.

Вайнагій Людмила Іванівна