Комунальний заклад "Центр дитячої та юнацької творчості" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

23 лист. 2018

«Не згасити пам’яті вогонь»
23 листопада у КЗ «ЦДЮТ» з метою поглиблення знань дітей про роки голодомору в Україні та його наслідки, виховання поваги до історичного минулого та вшанування пам’яті безневинно загиблих, культорганізатором Головко О.В. з середніми та старшими вихованцями гуртків проводився виховний захід «Не згасити пам’яті вогонь»
21 лист. 2018

«Пам’яті героїв»
На виконання Указу Президента України від 24.10.2018 р. в КЗ «ЦДЮТ» культорганізаторами Головко О. В. та Качуровською О.М., для гуртківців було проведено виховний захід «Пам’яті героїв» присвячений 5-ій річниці революційних подій 2013 року – «Революції Гідності» та до «Дня Гідності і Свободи»
25 жовт. 2018

Роль Центру дитячої та юнацької творчості як освітнього та духовного простору дитини».
Близько 30 педагогів міста та області мали можливість побачити освітню діяльність КЗ «ЦДЮТ» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області в процесі проведення методичного квесту «Від ідеї до реалізації» .

14 жовт. 2018

Вітаємо переможців!
12-13 жовтня 2018 року в м. Кропивницькому відбувся національний Фестиваль-конкурс дитячої, юнацької та молодіжної творчості «FEST миру, радості, добра»
26 вер. 2018

«Музичний водограй»
У ЦДЮТ культорганізатором Качуровською О.М. та вихованцями гуртка «Валяння з вовни» було проведено розважально-пізнавальну програму «Музичний водограй» для дітей з гуртків «Веселий вулик», «Подружка», «Пізнай себе».
25 вер. 2018

Участь ЦДЮТ у V Ювілейній міжнародній науково-практичній конференції «Наукова еліта у розвитку держав»
25 вересня 2018 року в День Позашкілля, у Національному Педагогічному Університеті імені Михайла Драгоманова розпочала роботу V Ювілейна міжнародна науково-практична конференція «Наукова еліта у розвитку держав».