Творчі проєкти МЦДЮТ

АВТОРСЬКИЙ ПРОЄКТ "ШКОЛА ПЕРЕМОГИ"

Військові реалії створюють для освітян приводи для пошуку нових форматів національно-патріотичного виховання дітей. Саме в цьому контексті діють педагоги Міського центру дитячої та юнацької творчості та Станції юних техніків. Учасники творчої групи двох позашкільних закладів у 2023 році розпочали ексклюзивний авторський проєкт – «ШКОЛА ПЕРЕМОГИ», який передбачає  духовно-моральне виховання здобувачів освіти молодшого шкільного віку та їх оптимістичне громадянсько-патріотичне налаштування, за допомогою авторських лялькових вистав. Малятам наживо демонструються п’єси, в яких мовою мудрих віршованих казок маленькі глядачі налаштовуються на віру в непереможність Добра, Правди і Краси, які на боці України й тому гарантують нашій державі Військовий Тріумф у війні з російськими агресорами.

Усі творчі напрацювання поширюються й використовуються у виховній роботі освітніх закладів міста. Творча група освітян впевнена, що Велика Перемога складається з маленьких перемог, однією з яких є успішна реалізація зазначеного проєкту.

ПЕРШИЙ УРОК "КАЗОЧКА ПРО МАЛЕНЬКЕ ЖАБЕНЯ"

ДРУГИЙ УРОК "КАЗКА ПРО ЦИБУЛЮ І ЧАСНИК"

ТРЕТІЙ УРОК "КАЗКА ПРО ЛІСОВУ ТРАВИНКУ"

ЧЕТВЕРТИЙ УРОК "КАЗКА ПРО БІЛОГО КРОЛИКА"