Відділ декоративно-ужиткового мистецтва

Досвідчені та креативні педагоги відділу декоративно-ужиткового мистецтва вміють майстерно створювати сприятливі умови для навчання та творчої діяльності дітей. Адже саме творчі здібності збагачують особистість, а їх розвиток слугує підгрунтям для формування духовної культури людини.

На гурткових заняттях відділу використовуються сучасні ефективні методи та форми навчання і онлайн-навчання, що є актуальним у учасній  системі позашкільної освіти. Це допомагає формувати у дитини ключові, необхідні у сучасному світі, компетентності та гнучкі навички, які є невід'ємною складовою всебічно розвиненої особистості сьогодення.

Широка мережа гуртків відділу декоративно-ужиткового мистецтва дозволяє підібрати дитині такий вид роботи, який найбільше їй підходить та задовольняє творчі потреби, відповідає її захопленням.

Творчі заняття, проєкти, захоплюючі віртуальні подорожі, флешмоби, веселі пізнавальні квести, мистецькі конкурси міського, обласного та Всеукраїнського рівнів, тематичні вечірки та багато іншого чекають на гуртківців, яким до вподоби активний та креативний спосіб життя.

Качуровська

Оксана Миколаївна

Завідувач відділу декоративно – ужиткового мистецтва

Сергєєва Оксана Владиславівна

Керівник гуртка образотворчого мистецтва "Кольорові долоньки"

Заняття з малювання у Оксани Владиславівни стають зустріччю з прекрасним: природою, людиною, світом мистецтва.

Далеко не кожна дитина може стати в майбутньому професійним художником, але кожен може навчитися помічати навколо себе красу, реагувати на неї щиросердечним поривом, продовжувати її в своїй душі, думках, діях, творіннях.

Палій Альона Сергіївна

Керівник гуртка "Паперопластика" та "Валяння вовни"

Гурток «Паперопластика» дає широку можливість для розвитку творчих здібностей дітей, зокрема уміння уявляти, фантазувати, розвивати конструктивне мислення, зорову пам’ять, дрібну моторику пальців рук. На заняттях діти навчаються мистецтву створення саморобок із паперу та природного матеріалу; умінню уявляти, фантазувати, читати і самим виконувати схеми. Шукати оптимальну форму і будову, пояснювати послiдовнiсть створення виробу, концентрувати увагу, дотримуватись чiткостi та акуратностi в роботi.

Гурток "Валяння вовни" - валяння з вовни (фелтінг) дуже давній вид декоративно-ужиткового мистецтва. Сьогодні він стає дедалі популярнішим. Цей вид творчості є дуже цікавим, ємоційно-захоплюючим, унікальним у вирішенні завдань як художнього, так і особистісного розвитку, духовного становлення дітей. На заняттях діти навчаються виготовляти вироби з вовни: картини, броші, іграшки, декоративні елементи, предмети одягу та аксесуари.

Санжара Інна Павлівна

Керівник гуртка "Студія Живопису"

Усіх небайдужих до прекрасного та бажаючих відкрити в собі талант художника запрошуємо до Студії Живопису!

На дітей та підлітків чекає ознайомлення з різними техніками живопису, основами кольорознавства, композиції та рисунку; участь у пленерах, виставках,творчих конкурсах. Програму Студії побудовано так, що вже в найкоротші строки вихованці самостійно створюють маленькі шедеври. Наша Студія Живопису стане Вашим улюбленим острівком творчості та натхнення, а можливо вмотивує на обрання професії митця.

Чуприна Олена Сергіївна

Керівник гуртка "Кольорові фантазії" та "Художня вишивка"

Бажаєте з користю провести свій час? В такому разі завітайте до нас. Ви оволодієте вмінням виготовляти різноманітні сувеніри в найкращих народних традиціях з використанням сучасних матеріалів.

У гуртку "Художня вишивка" відбувається навчання українській народній вишивці, як сучасній, так і старовинній. Протягом навчального року проводяться виставки до свят, конкурси та різноманітні майстер-класи. Заняття вишивкою виховують в учнів смак до прекрасного та любов до українського ремесла.

Тєлєвна Тетяна Анатоліївна

Керівник гуртка "Джерельце" та "Моделювання іграшок"

Тільки уявіть собі як це здорово займатися справою, яка приносить радість та задоволення. Заняття в гуртку "Моделювання іграшок" дають можливість вихованцям відчути радість творення незалежно від їх індивідуальних можливостей. У програмі гуртка виготовлення іграшок із фетру, інтер'єрних сувенірів та корисних дрібничок.

Актуальність гуртка "Джерельце" полягає у системному підході до вивчення культури та історії рідного краю, що пов'язане із вихованням патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей українського народу, а також інших націй і народів.

Качуровська Оксана Миколаївна

Керівник гуртка пісочної анімації Magic of sand

На гуртку малювання піском дитина має можливість працювати з цікавим та незвичним для образотворчого мистецтва матеріалом – піском. Найулюбленішою справою кожної дитини є гра в пісочниці. Наш гурток дає змогу гратись піском з користю та в будь-яку пору року і погоду. Завдяки роботі з цим матеріалом виникає більш свідоме ставлення до творчості, розвивається дрібна моторика рук, фантазія та уява.

На заняттях вихованці навчаються малювати піском, створювати відео листівки та відеоролики в техніці малюнок піском.